Sami przygotowujemy ślub boho

Wiele jest trendów w modzie ślubnej. Niektóre z nich goszczą na weselnych salach jedynie przez sezon lub dwa, zaś inne zostają z nami o wiele dłużej. Już od kilku sezonów nawraca zainteresowanie ślubami w stylu boho. Jak przygotować wesele w takim klimacie?

Natura przede wszystkim

Style hippie i boho lubią wszystko to, co świeże, naturalne i związane z przyrodą. Dlatego jeśli marzymy o urządzeniu ślubu rzeczywiście w tym stylu, powinniśmy koniecznie pomyśleć o jakimś ciekawym miejscu w plenerze. Może to być skraj lasu lub duża łąka. Ważne, by nad nami było niebo oraz by w razie chęci można było pobiegać trochę na bosaka po trawie.

zaproszenie typu boho

Ozdoby

Nie zapominajmy także o ozdobieniu wybranego miejsca. Świetnie będą tu wyglądać kolorowe materiały, lampiony i lampki choinkowe. Możemy dodać także inne charakterystyczne dla stylu boho motywy, na przykład takie jak łapacze snów.

Ważne dodatki

Organizując tego typu przyjęcie weselne nie możemy zapominać także o kilku dodatkach. Warto na przykład samemu zrobić oryginalne zaproszenia ślubne boho. Możemy dołączyć do nich na przykład małe piórka lub drobne kwiaty i cekiny. Wielką ozdobą zaproszeń ślubnych boho staną się także kolorowe, drewniane koraliki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przyjęcie weselne i ślub. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *